Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza do udziału w VII Biegu Sieprawska Piątka! 

Tegoroczna edycja ma specjalny charakter - tym razem ze względu na ograniczenia epidemiologiczne Organizatorzy podjęli decyzję, że nie spotkają się z uczestnikami na linii startu. Zachęcają jednak, by każdy z Was samodzielnie przebiegł trasę Sieprawskiej Piątki!

Wszystkie informacje na temat wydarzenia znaleźć można w Regulaminie w załączniku.

Poniżej najważniejsze informacje dla uczestników ⬇

Kategorie i dystanse (szczegóły w Regulaminie):
DZIECI: 600 m („jedna pętla”) - roczniki 2013-2011
DZIECI: 1200 m („dwie pętle”) - roczniki 2010-2007
MŁODZIEŻ: 1800 m („trzy pętle”) - roczniki 2006-2004
OPEN: 5 km - roczniki do 2003

Trasa VII Biegu Sieprawska Piątka wyznaczona jest przez Organizatora. UWAGA! W tym roku przebiega inaczej niż we wcześniejszych edycjach. Trasę biegu dla dorosłych i dla dzieci znajdziecie poniżej w poście.

Trasę należy pokonać w terminie od 15 do 30 czerwca 2020 r.

Do udziału w VII Biegu Sieprawska Piątka niezbędne jest skorzystanie z dowolnej dostępnej na rynku aplikacji mobilnej monitorującej czas i trasę biegu.

Zgłoszenie do VII Biegu Sieprawska Piątka odbywa się poprzez uzupełnienie formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/QBFPGXmX1AvojrL47 oraz przesłanie na adres mailowy biegsieprawska5@gmail.com danych (dystans, czas, mapa) z aplikacji lub zrzutu ekranu z aplikacji, która zmierzyła czas przebiegu oraz pokonaną przez uczestnika trasę.

Wydarzenie ma charakter otwarty. Udział osób niepełnoletnich możliwy tylko za zgodą i pod kontrolą prawnych opiekunów dziecka.

Uczestnicy zobowiązani są do bezwzględnego stosowania się do zasad ruchu drogowego. ŻADNA Z DRÓG NIE ZOSTANIE WYŁĄCZONA Z RUCHU SAMOCHODOWEGO. Uczestnicy pokonujący trasę Biegu po zmroku zobowiązani są do używania odblasków i odpowiedniego zapewnienia swojej widoczności.

VII Bieg Sieprawska Piątka odbywa się podczas pandemii COVID-19. Uczestnicy zobowiązani są do bezwzględnego stosowania wszystkich aktualnych na dzień pokonywania trasy obostrzeń epidemiologicznych.

Uczestnictwo w VII edycji Biegu Sieprawska Piątka jest bezpłatne. Organizatorzy zachęcają jednak do wsparcia (dobrowolnymi wpłatami) zbiórki na rzecz rehabilitacji mieszkanki Gminy Siepraw - Weroniki Góry, która jesienią 2019 r. uległa ciężkiemu wypadkowi samochodowemu. Szczegóły:  https://zlotowiankahelp.pl/cel/zmienzycieweroniki/
#zmieńżycieweroniki

Wszystkie aktualne informacje dotyczące Biegu publikowane są na stronie wydarzenia na facebooku: 

https://www.facebook.com/events/617719728829393/