Tadeusz Pitala - Ur. w 1958 r., wykształcenie wyższe techniczne - absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej. Do 1987 r. główny mechanik w Spółdzielni Metalowców "Przyszłość" w Świątnikach Górnych, w latach 1987-90 prowadził działalność gospodarczą. Od 1990 roku na stanowisku wójta. Żonaty, 2 dzieci.

Dzięki zaufaniu, jakim obdarzyli mnie Mieszkańcy Gminy już po raz kolejny mam możliwość pracy na rzecz dobra publicznego i pomyślności Mieszkańców Gminy. Dla owocnej pracy wspólnie z Radą Gminy pragnę zadbać o współpracę z różnymi środowiskami i instytucjami działającymi na terenie miejscowości.

Mam nadzieję, że informacje jakie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej będą zachęcały Państwa do odwiedzenia naszej pięknej Gminy. W imieniu władz Gminy Siepraw oraz całej społeczności lokalnej, serdecznie zapraszam . Chcielibyśmy aby oddana do Państwa dyspozycji strona internetowa była źródłem cennych informacji na temat bieżącej sytuacji Gminy i służyła mieszkańcom i turystom.

Wójt Gminy Siepraw
    Tadeusz Pitala