Półkolonia Wakacyjna 2019 odbywać będzie się w terminie:  22.07.2019 do 02.08.2019 od poniedziałku do piątku. Opłata 130 zł od dziecka z terenu Gminy Siepraw (szczegóły w regulaminie organizacyjnym – rodzice zobowiązani są  zapoznać się z regulaminem organizacyjnym przed zapisaniem dziecka na wypoczynek).

Dzieci najmłodsze które mogą być zapisane na półkolonię: urodzone w roku 2013.

PLACÓWKI Siepraw, Czechówka, dzieci ze szkoły w Łyczance będą uczęszczać na placówkę wypoczynku w Sieprawiu, a dzieci z Zakliczyna na placówkę wypoczynku w Czechówce ( z uwagi na remont szkoły w Zakliczynie) . Dzieci z  Łyczanki zapisane na placówkę wypoczynku do Sieprawia, rodzice zobowiązani są przywozić i odbierać z placówki wypoczynku w Sieprawiu ( nie będzie transportu autokarowego do Łyczanki). W przypadku rezygnacji zwroty opłaty dokonywane są do 21 czerwca 2019r.

PLAN: Preferowaną formą wypoczynku są wyjazdy na otwarte kompleksy basenowe w najbliższej okolicy, wycieczki krajoznawcze po najbliższej okolicy poniżej 1000 m n.p.m, kino, Aquapark, zajęcia integracyjne w szkołach itp. zajęcia półkolonii odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach około  9.00 – 15.00 o codziennym rozkładzie zajęć dzieci będą informowane na bieżąco.
•  wyjazdy na basen w Dobczycach
•  piesze wycieczki i spacery
•  wyjazdy do kina
•  gry i zabawy sportowe
•  zajęcia integracyjne, piknik, animacje, zabawa taneczna
•  wycieczka krajoznawcza
•  Rabkoland


Opłata za półkolonię - opłata od jednego uczestnika wynosi 130 złotych, z tym zastrzeżeniem, że w przypadku zapisu  więcej niż dwóch dzieci z tej samej rodziny, opłata z uczestnictwo trzeciego dziecka wynosi 65 zł a kolejne dzieci  zwolnione są z opłaty. W przypadku dzieci zamieszkałych poza ternem Gminy Siepraw a uczęszczającymi do szkół na
terenie Gminy Siepraw opłata wynosi 260 zł. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w półkolonii opłaty zwracane są tylko do 21 czerwca 2019r

Opłata zawiera uczestnictwo dziecka we wszystkich zaplanowanych animacjach, wyjazdach, wycieczkach, codziennie 0,5l wody mineralnej, codziennie drożdżówkę, ubezpieczenie, transport na wyjazdy, opiekę opiekunów i kierowników.
Realizacja programu uzależniona od warunków pogodowych. Organizator zapewnia sobie prawo do modyfikacji i zmian w planie.
 

ZAPISY UCZESTNIKÓW TYLKO Z UZUPEŁNIONĄ KARTĄ UCZESTNIKA!
ZAPISY DO PLACÓWKI WYPOCZYNKU W SIEPRAWIU
•        w dniu  27.05.2019– od 9.00 do 16.30
•        w dniu 28.05.2019 – od 8.00 do 15.15
Zapisy dzieci zamieszkałych w Sieprawiu,  Łyczance oraz dzieci zamieszkałe w Czechówce i Zakliczynie, które chcą uczęszczać na półkolonię w Sieprawiu. Obowiązuje limit miejsc.


ZAPISY DO PLACÓWKI WYPOCZYNKU W CZECHÓWCE
•        w dniu  29.05.2019– od 8.00 do 15.15
•        w dniu 30.05.2019 – od 8.00 do 15.15
Zapisy dzieci zamieszkałych w Czechówce i Zakliczynie lub Sieprawiu, Łyczance które chcą uczęszczać na półkolonię w Czechówce. Obowiązuje limit miejsc.


Pytania dotyczące wypoczynku prosimy kierować na adres: siepraw.wypoczynek@gmail.com


Informacja dla kandydatów na wychowawcę półkolonijnego