Urząd Gminy w Sieprawiu zatrudni konserwatora sieci i urządzeń wodociągowych

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
•    obsługa i konserwacja urządzeń gminnej sieci wodociągowej,
•    lokalizacja awarii w terenie i minimalizacja jej skutków,
•    okresowe odczyty wodomierzy i wystawianie rachunków,
•    wymiana i montaż wodomierzy.

Od kandydatów oczekujemy:
•    wykształcenie min. zawodowe,
•    posiadanie prawa jazdy kat. B,
•    mile widziane doświadczenie w pracy w charakterze konserwatora urządzeń wodociągowych,
•    stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie,
•    dyspozycyjność,
•    pożądana znajomość topografii gminy Siepraw.

Zapewniamy:
•    umowę o pracę na pełny etat,
•    stabilne warunki pracy,
•    stałe wynagrodzenie, pakiet socjalny,
•    przeszkolenie i wsparcie merytoryczne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: Urząd Gminy Siepraw ul. Kawęciny 30, 32-447 Siepraw lub na e-maila: gmina@siepraw.pl lub osobiście w sekretariacie w godzinach pracy Urzędu do dnia 30 września 2019 r. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych proszę zawrzeć klauzulę: "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji."