W związku z przedłużeniem przez Rząd RP obostrzeń związanych ze sytuacją epidemiczną do 18 kwietnia br informujemy, że Urząd Gminy Siepraw oraz jednostki organizacyjne Gminy będą pracowały w trybie zdalnym do 16 kwietnia br. włącznie. W związku z tym niemożliwa będzie obsługa bezpośrednia klientów w Urzędzie i jednostkach.

Będzie możliwe załatwianie spraw korespondencją tradycyjną, telefonicznie, mailowo oraz przez korzystanie z e-usług i formularzy dostępnych na stronie www.siepraw.pl.

W celu załatwienia pilnych spraw wymagających osobistej obecności prosimy o kontakt i wcześniejsze umówienie się z pracownikiem Urzędu lub jednostki organizacyjnej - tel. 12 37 21 800, e-mail: gmina@siepraw.pl

Przebywając na terenie Urzędu, po wcześniejszym umówieniu się, należy bezwzględnie stosować środki w postaci maseczki ochronnej, dezynfekcji i dystansu 1,5 m.

Przy wejściu do Urzędu umieszczona zostanie urna wrzutowa na korespondencję (w godzinach pracy Urzędu). W trosce o bezpieczeństwo klientów oraz pracowników Urzędu, nie będzie możliwości złożenia dokumentów osobiście „za potwierdzeniem odbioru”.

Kontakt do Urzędu Gminy Siepraw:
Telefon - 12 37 21 800
e-mail: gmina@siepraw.pl
adres skrytki ePUAP: /5n2h26bgln/SkrytkaESP

Kontakt do poszczególnych pracowników Urzędu oraz jednostek organizacyjnych Gminy można znaleźć na stronie:
https://www.siepraw.pl/urzad-gminy/kontakt-dojazd