W celu ochrony zdrowia mieszkańców Gminy oraz uwzględniając obowiązujący stan zagrożenia epidemicznego, spowodowanego koronawirusem (SARS-CoV-2), obowiązujący w naszym kraju, od 16 marca br. (poniedziałek) od godz. 12.00 do odwołania Urząd Gminy Siepraw oraz pozostałe jednostki organizacyjne Gminy będą nieczynne dla klientów .

Sprawy niecierpiące zwłoki tj. wystawienie aktu zgonu będą załatwiane. Natomiast inne: złożenie i odbiór dowodu osobistego, wpisanie do rejestru lub spisu wyborców, sprawy związane z wyborami przedterminowymi do Rady Gminy będą załatwiane po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym z odpowiednią komórką Urzędu lub innej jednostki organizacyjnej.

Pozostałe sprawy prosimy załatwiać  drogą telefoniczną, komunikacją elektroniczną (ePUAP, e-mail, formularz na stronie internetowej: https://www.siepraw.pl/urzad-gminy/kontakt-dojazd ), pisemnie lub odłożenie mniej pilnych spraw do czasu ustabilizowania się sytuacji epidemiologicznej w kraju. Dla osób, które chcą złożyć pismo przygotowany został specjalny pojemnik przy wejściu do Urzędu. 

Osoby, które chcą dokonać płatności mogą to zrobić za pomocą przelewów elektronicznych bez konieczności wizyty w urzędzie. Numery kont na które należy wpłacać poszczególne płatności zawarte są w nakazach płatniczych, specjalnych informacjach, bądź fakturach dostarczonych do mieszkańców przez Urząd Gminy lub sołtysów.  

Ograniczenia te służą zachowaniu bezpieczeństwa epidemiologicznego - zminimalizowanie ryzyka zarażenia się klientów i pracowników Urzędu koronawirusem SARS-CoV-2, wywołującym chorobę COVID-19.

Kontakt telefoniczny do Urzędu Gminy Siepraw – 12 37 21 800, e-mailowy: gmina@siepraw.pl , ePUAP: /5n2h26bgln/SkrytkaESP.
Pozostałe dane kontaktowe Urzędu oraz pozostałych jednostek organizacyjnych Gminy znajdują się pod adresem:
https://www.siepraw.pl/urzad-gminy/kontakt-dojazd