Informacja z dnia 31.08.2023r.

Kurs busa do Dobczyc

Informujemy, że na wniosek rodziców dzieci uczęszczających do szkół w Dobczycach, przy wsparciu finansowym Gminy Siepraw, wznowiony został przewóz uczniów przez firmę DOBTRANS na trasie Siepraw ul. Długa - Czechówka ul. Wielicka - Zakliczyn Rondo - Zakliczyn Dwór -  Zakliczyn ul. Zadziele - Dobczyce:

04.09.2023
Kurs do Dobczyc: 7.30
Kurs z Dobczyc: 10.45.

Od 05.09.2023:
Kursy do Dobczyc: 7.05,  9.00
Kursy z Dobczyc: 15.15,  16.05.

Osoby, które dotychczas nie wykupiły biletu miesięcznego, a są zainteresowane dojazdem po tej trasie mogą skontaktować się z przewoźnikiem - DOBTRANS (tel. 511 394 921, cena biletu miesięcznego 150 zł).

Zgodnie z zapowiedzią od 4 stycznia 2024 r.  rozpoczyna funkcjonowanie linia bus na trasie Siepraw Skrzyżowanie - Myślenice Dekada, przez Borzętę, Zakliczyn i Czechówkę, którą będzie obsługiwała firma IMART z Trzebuni, po uzyskaniu w dniu dzisiejszym zezwolenia Starosty Myślenickiego.   

Odjazdy z Sieprawia do Myślenic:

Odjazd z Myślenic do Sieprawia:Szczegółowe godziny odjazdów z poszczególnych przystanków można pobrać z rozkładów umieszczonych poniżej.

Informacje o sprzedaży biletów miesięcznych można uzyskać u kierowców.

Trasa została tak zorganizowana, żeby była możliwość dojazdu do Urzędu Gminy Siepraw, Domu Kultury i Biblioteki, ośrodków zdrowia, szkół, punktów handlowych, a także punktów przesiadkowych (linia kolejowe A2 busy do Krakowa). Busy będą kursować 12 razy w ciągu dnia, natomiast w soboty 7 razy, a w niedziele 4 razy. Cena jednorazowego biletu wynosić będzie 2 zł, bez względu na liczbę przejechanych przystanków. Linia S1 obsługiwana będzie przez Firmę Przewóz Osób Patrycja Płatek.

Z przystanku Łyczanka Woźniczówka będzie możliwy przejazd do Świątnik Górnych dla osób zainteresowanych dostaniem się np. do Zespołu Szkół w Świątnikach Górnych (ul. Bielowicza), gdzie busy będą miały miejsce parkingowe. Bus nie będzie zatrzymywał się na przystankach na terenie Gminy Świątniki Górne, za wyjątkiem ww. miejsca parkingowego.

Przystanki na trasie: 

Zakliczyn OSP
Zakliczyn Bar
Siepraw Zacisze kapliczka
Siepraw Zacisze II
Siepraw Zacisze I
Siepraw Granice
Siepraw Brzeg
Siepraw Brzeg pętla
Siepraw Jana Pawła II
Siepraw Szkoła
Siepraw Dom Ludowy
Siepraw Kawęciny
Łyczanka
Łyczanka Remiza
Siepraw Grabie
Łyczanka Woźniczówka

Rozkłady jazdy z poszczególnych przystanków na trasach są do pobrania w formie plików pdf poniżej.

Dofinansowano z Budżetu Państwa.
Zadania dofinansowane z Funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej w kwocie 435 960 zł. (Linia S1 i S2)


Trasa została tak zorganizowana, żeby była możliwość dojazdu do Urzędu Gminy Siepraw, Domu Kultury i Biblioteki, ośrodków zdrowia, szkół, punktów handlowych, a także punktów przesiadkowych (linia kolejowe A16 busy do Krakowa). Busy będą kursować 12 razy w ciągu dnia, natomiast w soboty 7 razy, a w niedziele 4 razy. Cena jednorazowego biletu wynosić będzie 2 zł, bez względu na liczbę przejechanych przystanków. Linia S2 obsługiwana będzie przez Firmę Przewóz Osób Renata Fox.

Z przystanku Siepraw Królewska będzie możliwy przejazd do Świątnik Górnych dla osób zainteresowanych dostaniem się np. do Zespołu Szkół w Świątnikach Górnych (ul. Bielowicza), gdzie busy będą miały miejsce parkingowe. Bus nie będzie zatrzymywał się na przystankach na terenie Gminy Świątniki Górne, za wyjątkiem ww. miejsca parkingowego.

Przystanki na trasie:

Zakliczyn Kościelna
Zakliczyn Cmentarz
Zakliczyn Zadziele
Czechówka
Siepraw Kawęciny
Siepraw Dom Ludowy
Siepraw Szkoła
Siepraw Skrzyżowanie
Siepraw Królewska

Rozkłady jazdy z poszczególnych przystanków na trasach są do pobrania w formie plików pdf poniżej.


 Dofinansowano z Budżetu Państwa.
Zadania dofinansowane z Funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej w kwocie 435 960 zł. (Linia S1 i S2)