Szkoła Podstawowa w Łyczance bierze udział w konkursie PODWÓRKO TALENTÓW NIVEA 2020, w którym do wygrania jest plac zabaw. Bardzo prosimy o pomoc w głosowaniu. Potrzebna jest pełna mobilizacja i codzienne głosowanie do dnia 24.06.2020.

Każdy głos się liczy!

Pomóżmy zdobyć plac zabaw dla naszych małych milusińskich:)

Link do głosowania: https://podworko.nivea.pl/2020/lokalizacja/96-siep...

Podwórka Talentów, które powstaną w 20 lokalizacjach w całej Polsce to wyjątkowe miejsca łączące naukę z zabawą, dzięki specjalnie zaprojektowanym, nowoczesnym sprzętom, rozwijającym umiejętności dzieci w trzech obszarach: naukowym, artystycznym i sportowym. Kubik do wspinania, bocianie gniazdo czy trampolina, to tylko niektóre ze sprzętów, które pozwalają ćwiczyć równowagę, siłę, zwinność czy skoki w dal. Teatrzyk to niezwykłe miejsce, w którym dzieci mogą zamienić się w aktorów lub gwiazdy muzyki. Znajdzie się także miejsce do rysowania dla utalentowanych młodych artystów. Naukowe talenty będą mogły rozwijać się, eksperymentując z dźwiękiem rozchodzącym się, w specjalnych tubach, rowerkiem produkującym prąd, piaskownicą naukową, zegarem słonecznym oraz odwiedzając mini planetarium naukowe.

Na tym placu zabaw każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Dlatego warto wziąć udział w akcji i codziennie oddawać głosy, aby wesprzeć Nas w walce o ten wyjątkowy plac zabaw.

/Szkoła Podstawowa w Łyczance/