W związku z rosnącą liczbą zachorowań spowodowanych koronawirusem i potwierdzonymi przypadkami zakażeń koronawirusem (SARS-CoV-2) wśród pracowników Urzędu Gminy,  w celu ochrony zdrowia mieszkańców Gminy od 21 października br. (środa) do odwołania Urząd Gminy Siepraw oraz pozostałe jednostki organizacyjne Gminy będą nieczynne dla klientów .

Sprawy niecierpiące zwłoki tj. wystawienie aktu zgonu będą załatwiane. Natomiast inne: złożenie i odbiór dowodu osobistego, wpisanie do rejestru lub spisu wyborców, sprawy związane z wyborami przedterminowymi do Rady Gminy będą załatwiane po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym z odpowiednią komórką Urzędu lub innej jednostki organizacyjnej.

Pozostałe sprawy prosimy załatwiać drogą telefoniczną, komunikacją elektroniczną (ePUAP, e-mail, formularz na stronie internetowej: https://www.siepraw.pl/urzad-gminy/kontakt-dojazd), pisemnie lub odłożenie mniej pilnych spraw do czasu ustabilizowania się sytuacji epidemiologicznej w kraju. Dla osób, które chcą złożyć pismo przygotowany został specjalny pojemnik przy wejściu do Urzędu.

Osoby, które chcą dokonać płatności mogą to zrobić za pomocą przelewów elektronicznych bez konieczności wizyty w urzędzie. Numery kont na które należy wpłacać poszczególne płatności zawarte są w nakazach płatniczych, specjalnych informacjach, bądź fakturach dostarczonych do mieszkańców przez Urząd Gminy lub sołtysów.

Kontakt telefoniczny do Urzędu Gminy Siepraw – 12 37 21 800, e-mailowy: gmina@siepraw.pl , ePUAP: /5n2h26bgln/SkrytkaESP.
Pozostałe dane kontaktowe Urzędu oraz pozostałych jednostek organizacyjnych Gminy znajdują się pod adresem:

https://www.siepraw.pl/urzad-gminy/kontakt-dojazd