W najbliższą niedzielę - 21 października 2018 r. - wybierzemy swoich przedstawicieli do samorządu terytorialnego - Wójta Gminy Siepraw, do  Rady Gminy Siepraw, do Rady Powiatu Myślenickiego oraz do Sejmiku Województwa Małopolskiego.  

Lokale wyborcze czynne są w godzinach 7.00- 21.00.

Każdy z obywateli, który znajduje się w spisie wyborców i wylegitymuje się dowodem tożsamości, w odpowiednim dla swojego miejsca zamieszkania lokalu wyborczym dostanie cztery karty do głosowania (wybory na Wójta, do Rady Gminy, Rady Powiatu i do  Sejmiku Województwa).  Aby głos był ważny na każdej z otrzymanych kart stawiamy tylko jeden znak "X". 

W wyborach na Wójta Gminy Siepraw zarejestrowano dwóch kandydatów:

1. LENCZOWSKI Dawid, lat 37, wykształcenie wyższe, członek Prawa i Sprawiedliwości, zam. Siepraw, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2. PITALA Tadeusz Eugeniusz, lat 60, wykształcenie wyższe, nie należy do partii politycznej, zam. Siepraw, zgłoszony przez KWW SAMORZĄDNY SIEPRAW

Poniżej zamieszczamy informację o numerach i granicach okręgów wyborczych, liczbie wybieranych radnych w okręgach, zarejestrowanych kandydatach na radnych oraz o numerach obwodów i siedzibach komisji wyborczych (lokali wyborczych) w Gminie Siepraw. Informację można również pobrać w formie pliku PDF na dole artykułu.


Filmiki instruktażowe jak głosować udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą: